Cezaevinde imaj değiştiren Adnan Oktar mahkemede aşka geldi: Çok güzelsin Merve!

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik yürütülen adli süreç kapsamında grubun lideri pozisyonundaki Adnan Oktar ve 'kedicikler' olarak bilinen müritlerin yargılanması devam ediyor. Adnan Oktar, Silivri Ceza İnfaz Kampüsü içinde görülen duruşmaya yeni imajıyla geldi. Mahkemede grup üyeleri birbirlerine iltifat yağdırdı

Cezaevinde imaj değiştiren Adnan Oktar mahkemede aşka geldi: Çok güzelsin Merve!
07 Temmuz 2020 - 15:35 - Güncelleme: 09 Temmuz 2020 - 10:17

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik yürütülen adli süreç kapsamında grubun lideri pozisyonundaki Adnan Oktar ve 'kedicikler' olarak bilinen müritlerin yargılanması devam ediyor. Adnan Oktar, Silivri Ceza İnfaz Kampüsü içinde görülen duruşmaya yeni imajıyla geldi. Mahkemede grup üyeleri birbirlerine iltifat yağdırdı.

adnan oktar lüks hayat

SAÇLAR OMUZLARDA VE TOKALI ADNAN HOCA

Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'ın cezaevinde imaj değiştirdiği ortaya çıktı. Saçlarını ve sakallarını siyaha boyatan Oktar'ın saçlarını omuz hizasına kadar uzattığı, lastik toka taktığı görüldü. Tutuksuz yargılanan kadınlar duruşma sırasında sürekli Oktar'a seslenerek "Maşallah hocam çok güzelsiniz" dedi.

77 TUTUKLU 238 SANIK YARGILANIYOR

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nce Silivri Ceza İnfaz Kurumu yerleşkesi karşısındaki salonda görülen davanın 72. duruşmasına dün devam edildi. Aralarında Adnan Oktar’ın da bulunduğu 77’si tutuklu, toplam 238 sanığın yargılandığı davaya katılım yoğun oldu.Tutuklandıktan sonra cezaevinde çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan Oktar’ın kır, kısa ve dağınık saçları dikkat çekmişti. Oktar dün görülen duruşmaya mavi takım elbise ve kırmızı gömlekle katıldı. Saçlarını ve sakallarını siyaha boyatan Oktar’ın saçlarını omuz hizasına kadar uzattığı ve lastik toka taktığı görüldü.

"MAŞALLAH HOCAM SAÇLARINIZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ"

Tutuksuz yargılanan kadınlar duruşma arasında sürekli Adnan Oktar’a seslenerek "Maşallah hocam çok güzelsiniz. Saçlarınız çok güzel olmuş. Size çok yakışmış. Kıyafetleriniz çok güzel. Maşallah. Sizi çok seviyoruz” dedi.

MERVE BÜYÜKBAYRAK BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Duruşma sırasında Adnan Oktar’dan sonra en büyük ilgiyi grubun yöneticilerinde olduğu iddia edilen Merve Büyükbayrak gördü. Büyükbayrak, üzerinde sarı, kırımızı, siyah ve turuncu renkli motiflerin bulunduğu şık bir elbiseyle duruşmaya çıktı. Arkadaşlarına “Elbisem nasıl?” diye seslenen Büyükbayrak’a tutuksuz sanıklar, “Çok güzelsin Merve. Elbisen çok yakışmış. Seni çok seviyoruz” diye seslendi.

merve büyükbayrak

Duruşma arasında Adnan Oktar yaklaşık 30 tutuksuz kadın sanığın bulunduğu bölüme dönerek el salladı. Bu sırada bütün kadın sanıklar ayağa kalkarak Adnan Oktar’a el işaretleriyle öpücükler yolladı. Adnan Oktar da öpücük göndererek karşılık verdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum