Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı Show TV'de Müge Anlı'ya rakip olacak

Habertürk TV'nin tanınan ekran yüzlerinden Didem Arslan Yılmaz 1992 yılında başladığı habercilik serüvenine nokta koydu. Didem Arslan Yılmaz, Ciner Medya Grubu'nun diğer kanalı Show TV'de gündüz kuşağı kadın reality şov tarzı bir programla ekranlara gelecek. Didem Arslan Yılmaz'ın Show TV için hazırladığı ve atv ekranlarında Müge Anlı'ya rakip olması beklenen programının adı ise Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme olarak belirlendi.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programı Show TV'de Müge Anlı'ya rakip olacak
Editör: Kartal Madran
27 Temmuz 2020 - 17:37 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 21:56
Habertürk TV'nin tanınan ekran yüzlerinden Didem Arslan Yılmaz 1992 yılında başladığı habercilik serüvenine nokta koydu. Didem Arslan Yılmaz, Ciner Medya Grubu'nun diğer kanalı Show TV'de gündüz kuşağı kadın reality şov tarzı bir programla ekranlara gelecek.

didem arslan yılmaz show tv

Didem Arslan Yılmaz'ın Show TV için hazırladığı ve atv ekranlarında Müge Anlı'ya rakip olması beklenen programının adı ise Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme olarak belirlendi.

FORMAT MÜGE ANLI İLE TATLI SERT'İN AYNISI

Habertürk’ten Show TV’ye transfer olan Didem Arslan Yılmaz’ın programının adı belli oldu. Gündüz kuşağında yer alan ve Müge Anlı’nın yaptığı formata büyük benzerlikler taşıyan programın ismi "Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" olarak açıklandı.

Show TV'den programla ilgili yapılan açıklamada,"Haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak olan Didem Arslan Yılmaz ile Türkiye’de artık hiçbir olay gizli kalmayacak; hiçbir dava yarım bırakılmayacak, hiç kimse yok sayılmayacak" denildi.Açıklamada, programda alanında uzman hukukçular ve doktorların da yer alacağı belirtilerek, "Türk televizyonlarının gerçeklikle tanışacağı programda kederler sevince; karamsarlık umuda dönüşecek. Yıllardır yakınlarını arayanlara umut, çözülemeyen davalara ışık olacak program Türk halkına yeni bir ses, yeni bir soluk getirecek”  ifadeleri kullanıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum