Hızlı ve Öfkeli filmiyle tanındıktan sonra ölen Paul Walker'ın kızı Meadow Rain Walker evlendi

Hızlı ve Öfkeli filminde Brian rolüyle dünya çapında üne kavuşan ünlü oyuncu Paul Walker'ın filmin 6. bölümü galasından sonra Porsche marka aracıyla aşırı hız yapıp ölmesi hayranlarını üzmüştü. Paul Walker öldüğünde henüz 13 yaşında olan küçük kızı Meadow Rain Walker büyüdü ve gelinlik yaşa geldi.

Hızlı ve Öfkeli filmiyle tanındıktan sonra ölen Paul Walker'ın kızı Meadow Rain Walker evlendi
Editör: Kartal Madran
23 Ekim 2021 - 17:09 - Güncelleme: 23 Ekim 2021 - 17:38
Hızlı ve Öfkeli filminde sergilediği başarılı oyunculuğuyla hafızalarda ve gönüllerde taht kuran oyuncu Paul Walker'ın küçük kızı Meadow Rain Walker büyüdü ve dünya evine girdi.

Babası Paul Walker öldüğünde henüz ergenliğe yeni adım atan yaşlarını süren Meadow Rain Walker, aradan geçen 8 yılın ardından bugün 22 yaşına geldi.

"BABAN SENİ CENNETTEN İZLİYOR TATLIM"

Babası Paul Walker'ı çok seven ve her fırsatta ona özlemini dile getiren Meadow Walker sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda babası Paul Walker'ın kendisini çok sevdiğini hayatta yaptığı ve yapacağı şeylerle onu şaşırtmaya devam edeceğini ve her hareketini babasının Cennet'ten izlediğini ve kendisini koruduğunu söyleyen bir paylaşıma imza atmıştı.


 

Meadow Rain Walker, "I love this edit. There’s so much meaning in it. He is watching you sweetheart @meadowwalker , and he is beyond proud of everything you have achieved and done so far. You’ll continue on amazing him. And he will be always smiling at you from up there in heaven. Your guardian angel forever"  Türkçesiyle , Bu paylaşımın içinde çok fazla anlam var. Baban seni izliyor tatlım @meadowwalker ve şimdiye kadar başardığın ve yaptığın her şeyden gurur duyuyor. Onu şaşırtmaya devam edeceksin. Ve orada, cennette size her zaman gülümseyecek. Sonsuza dek koruyucu meleğin" paylaşımıyla hem Paul Walker hayranlarını hem de kendisini sevenleri duygulandırdı.

MEADOW RAIN WALKER SEVGİLİSİ LOUIS THORNTON ALLAN İLE EVLENDİ 

2013 yılında korkunç bir trafik kazasında hayatını kaybeden Paul Walker'ın kızı Meadow Walker (22), sevgilisi Louis Thornton Allan ile hayatını birleştirdi.

VIN DIESEL SADIÇ OLDU

Walker'ı damada babasının "Hızlı ve Öfkeli" filmindeki rol arkadaşı ve kendisinin vaftiz babası olan Vin Diesel teslim etti. Ünlü ismi mutlu gününde filmin bir başka yıldızı Jordana Brewster da yalnız bırakmadı.Meadow Walker, düğünde çekilen fotoğrafları Instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi. 

BABASI PAUL WALKER ADINA BİR VAKIF KURDU

Meadow Walker, 15 yaşındayken babası Paul Walker'ı kaybetmişti. Walker, ardından babasının adını yaşatmak için deniz bilimlerine hizmeti amaçlayan bir vakıf kurmuştu.

40 yaşında hayata veda eden Paul Walker'ın Rebecca Soteros ile birlikteliğinden dünyaya gelen Meadow, bir süredir model olarak kariyer yapıyor.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum