Mehmet Ali Alakurt köylü oldu! Yerlerden saman çöpü topladı

atv ekranlarında yayınlanan Adanalı dizisinde oynadıktan sonra setlere veda eden oyuncu Mehmet Ali Alakurt, uzun süre ortada görünmedikten sonra ilk kez bir köyde görüntülendi.

Mehmet Ali Alakurt köylü oldu! Yerlerden saman çöpü topladı
Editör: Kartal Madran
05 Haziran 2021 - 17:40
Mehmet Ali Alakurt'un uzun süreden sonra bir köyde görüntülenip elinde saman topladığı haberi Türkiye'de gündem oldu. Google'da Mehmet Ali Alakurt kimdir, Mehmet Ali Alakurt şimdi ne yapıyor şeklinde sorular peş peşe soruldu. 

mehmet ali alakurt cansu dere

İşte oyunculuktan köy hayatına geçiş yapan Mehmet Ali Alakurt hakkında ortaya son çıkan bilgiler...

mehmet ali alakurt köy


KAŞ'A 16 KM UZAKTA BİR KÖYE YERLEŞTİ

Oyunculuğu bıraktıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen Mehmet Akif Alakurt, uzun süre sonra ortaya çıktı. Kaş’a 16 km uzaklıkta bir köy evinde yaşayan Alakurt, uzamış sakalı ve bakımsız hakiyle dikkat çekti.

'Adanalı' dizisiyle bir döneme damga vuran Mehmet Akif Alakurt, bir süredir ortalarda görünmüyordu. Özgü Namal, Özlem Tekin gibi ünlü isimlerden sonra Alakurt da köy hayatına geçiş yaptı. Antalya Kaş’a bağlı bir köyde üç dönüm arazi üzerine inşaa ettirdiği evinde köpekleriyle beraber yaşayan 41 yaşındaki oyuncu, günün tamamını yalnız başına geçiriyor.

EVDE BOKS ÇALIŞIP KURT KÖPEKLERİYLE GEZİYOR


Evine boks torbası asıp çalışan Alakurt'un, ağaçlar arasındaki yaşamı objektiflere böyle yansıdı. İki tane kurt köpeği olduğu görülen oyuncunun evinin çatısındaki şezlongu ise dikkat çekti.

mehmet ali alakurt kurt köpek

Yaşadığı yerde köylülerle konuşmayan ünlü oyuncu, zamanının tümünü yalnız başına geçiriyor. Köy halkına selam dahil vermeyen Alakurt’un köylüler tarağından sevilmediği görüldü.

Oyuncu, evinin bahçesinde organik tarım yapıyor. Mehmet Akif Alakurt’un altı önce köye yerleştiği öğrenilirken, arazisi için hatırı sayılır bir para ödediği iddia edildi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum