NTV'de 5 yıldır görev yapan spiker Simge Fıstıkoğlu kanaldan ayrıldı

Habertürk TV'de spor haberlerini sunarken NTV'ye transfer olan spiker Simge Fıstıkoğlu, 5 yıldır görev yaptığı kanalla yollarını ayırdı. NTV'de haber kuşağı, haber program ve tartışma programlarını dahi sunan Fıstıkoğlu'nun neden NTV'den ayrılma gereği duyduğuna ilşkin bir açıklama yapılmadı

NTV'de 5 yıldır görev yapan spiker Simge Fıstıkoğlu kanaldan ayrıldı
Editör: Kartal Madran
17 Haziran 2020 - 17:43 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 20:15
Habertürk TV'de spor haberlerini sunarken NTV'ye transfer olan spiker Simge Fıstıkoğlu, 5 yıldır görev yaptığı kanalla yollarını ayırdı. NTV'de haber kuşağı, haber program ve tartışma programlarını dahi sunan Fıstıkoğlu'nun neden NTV'den ayrılma gereği duyduğuna ilşkin bir açıklama yapılmadı.

NTV Ana Haber'in de bir dönem sunuculuğunu yapan Simge Fıstıkoğlu, kanalla yollarını ayırdığını duyurdu.
Simge Fıstıkoğlu Tavukçuoğlu, 5 yıldır görev yaptığı NTV ve Doğuş Yayın Grubu’yla yollarını ayırmasını, instagram hesabından duyurdu.

BAŞKA BİR KANALA MI GEÇİYOR?

Başka bir kanala geçebileceğinin işaretini veren Simge Fıstıkoğlu Tavukçuoğlu, şu açıklamayı yaptı:

“5 yıldır görev yaptığım NTV ve Doğuş Yayın Grubu’ndan ayrıldım. Bu süre zarfında haberden spora, siyaset programından seçim özel yayınlarına, bayram, yılbaşı ve tüm diğer program ve yayınlarda birlikte çalıştığımız arkadaşlarıma ve güzel mesajları, yapıcı eleştirileriyle varlığını hep hissettiren seyircilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonrası için de, sadece Doğuş Yayın Grubu’na değil tüm Doğuş Holding’e ve çalışanlarına başarılar diliyorum. En kısa zamanda yeni projelerde görüşmek üzere.”

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum