Perihan Savaş, eski eşi İbrahim Tatlıses'in yeni ilişkisi hakkında konuştu

Kızı ve torunlarıyla Bodrum'da tatil yapan Perihan Savaş, eski eşi İbrahim Tatlıses'in kendisinden 42 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile ilişkisi hakkında "Söyleyecek söz yok. Allah akıl fikir versin" diye konuştu.

Perihan Savaş, eski eşi İbrahim Tatlıses'in yeni ilişkisi hakkında konuştu
01 Temmuz 2020 - 10:24 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 20:34

Usta oyuncu Perihan Savaş, İbrahim Tatlıses'ten olan kızı Melek Zübeyde, torunları Efe, Kemal Ali ve Zeynep Bal ile Bodrum'da tatil yapıyor. Önceki gün kızı ve torunlarıyla kahvaltı yaptıkları mekanda görüntülenen Savaş, mekan çıkışı eski eşini Tatlıses'in yeni ilişkisi hakkında da konuştu.

"SÖYLENECEK SÖZ YOK, ALLAH AKIL FİKİR VERSİN"

Sabah'ta yer alan habere göre, kendisini görüntülemeye gelen basın mensuplarıyla sohbet eden Perihan Savan, 68 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in kendisinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya ile aşkının sorulması üzerine "Çok söyleyecek bir söz yok, Allah akıl fikir versin" dedi.

"BEN KADINSIZ YAPAMAM"

Aradığı aşkı İzmir'de bulan İbrahim Tatlıses, önceki gün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına verdiği röportajda aşkını ilan etti. "Ben kadınsız yapamam" diyen Tatlıses, yeni aşkıyla kamera karşısına geçti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ali Yıldırım
    1 yıl önce
    Ne birisi askmi dedi. Helal olsun genç kızımıza . Geleceğini garanti altına almış. Banka hesabı bayağı dolmuştur. Artık çalışmaya ihtiyacı kalmamış. Nasıl olsa toprak olmayacakmi