Sophia Urista'dan inanılmaz rezil şov! Sahnede iğrenç hareket

ABD'li şarkıcı Sophia Urista, şimdiye kadar görülmemiş bir rezilliğe imza attı. Daytona kentinde yapılan rock festivalinde sahnede bir hayranının üzerine çişini yapan kadın şarkıcı dünyadaki herkesin şiddetli tepkisini çekti. Rezil hareketi sonrası Sophia Urista'nın müzik grubu Brass Against yaşananlar için özür açıklaması yaptı

Sophia Urista'dan inanılmaz rezil şov! Sahnede iğrenç hareket
Editör: Kartal Madran
15 Kasım 2021 - 21:07
ABD'nin Daytona kentinde düzenlenen Rockville festivalinde sahne alan Brass Against adlı müzik grubu, şarkıcı Sophia Urista'nın canlı yayın sırasında bir izleyicinin üzerine idrarını yapması nedeniyle özür diledi.

Brass Against adlı müzik grubu, ABD'nin Florida eyaletinin Daytona kentinde 11-14 Kasım tarihleri arasında düzenlenen festivalde sahne aldı.

SAHNEDE AKIL ALMAZ REZİL ANLAR

Sahnede Brass Against grubunun solisti Sophia Urista'nın, Rage Againts the Machine grubuna ait 'Wake Up' şarkısını seslendirdiği sırada pantolonunu indirerek bir izleyicinin üzerine idrarını yapması müzik grubunun diğer üyelerini de şoke etti.

Sophia Urista, daha sonra canlı performansa kaldığı yerden devam etti.

Brass Against grubundan bugün yapılan açıklamada Daytona'da devam eden müzik festivalinde güzel anlara şahitlik ettikleri belirtilerek Urista'nın yaptığı eylemi "kendilerinin de beklemediğini ve bundan sonraki konserlerde de bir daha yaşanmayacağı" vurgulandı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum