TRT spikeri Levent Özçelik'in Chisea'yı Inzaghi diye anons etmesi ortalığı karıştırdı

İtalya ve İspanya arasında oynanan EURO 2020 yarı final maçını anlatan TRT'nin usta spikeri Levent Özçelik maçın 60. dakikasında İtalya adına golü atan Chisea'yı Inzaghi diye anons etti. Özçelik hatayı fark edince spor kamuoyundan özür diledi.

TRT spikeri Levent Özçelik'in Chisea'yı Inzaghi diye anons etmesi ortalığı karıştırdı
07 Temmuz 2021 - 10:29 - Güncelleme: 08 Temmuz 2021 - 11:54
EURO 2020 Yarı Final maçında İtalya ve İspanya karşı karşıya gelirken, maçı anlatan TRT spikeri Levent Özçelik yaptığı hatayla sosyal medyanın diline düştü. Yapılan eleştirilere tepki gösteren TRT muhabiri Barış Yurduseven'in "Bu ülke fazla özgür" yorumu ise tepki çekti. levent özçelik barış yurduseven

EURO 2020 Yarı Final maçında İtalya ve İspanya kozlarını paylaşırken gecenin en çok konuşulan ismi TRT spikeri Levent Özçelik oldu.

CHISEA GOLÜ ATTI LEVENT ÖZÇELİK'İN AKLI INZAGHI'DE KALDI

İtalya karşılaşmanın 60. dakikasında Federico Chisea’nın golüyle 1-0 öne geçerken maçı anlatan deneyimli spiker Levent Özçelik’in Chiesa’ya ‘Inzaghi’ demesi kafaları karıştırdı. Gol sırasında defalarca ‘Inzaghi’ diyen Özçelik, kısa süre sonra hatasını fark ederek golü Chiesa’nın attığını söyledi.

italya chisea yarı final euro2020

İtalya’nın eski efsane futbolcusu Filippo Inzaghi ile Chiesa’yı karıştıran Özçelik, yayın sırasında “Chiesa’nın golü attığı anda ağzımdan Inzaghi çıktı. Yıllarca anlattığımız bir futbolcu Inzaghi. Oradan bir çağrışım. Kusura bakmayınız lütfen” ifadelerini kullandı.

TRT MUHABİRİ BARIŞ YURDUSEVEN HALKI "FAZLA ÖZGÜR" BULDU

Ancak Özçelik bu gafının ardından sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi.
Öte yandan TRT muhabiri Barış Yurduseven, Twitter’daki eleştiriler nedeniyle Levent Özçelik’i savunmak isterken “Bu ülke fazla özgür” yorumu yapınca tepki topladı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum