Tuğba Özay Manavgat'taki yangın yüzünden kısmi felç geçirdi!

Antalya'nın Manavgat ilçesini kasıp kavuran dev yangın bölgede yaşayan pek çok insanın malına zarar verdi. İnsanlar yıllardır çalışıp biriktirdikleri malvarlıklarının yanıp kül olmasını çaresizlik içinde izledi. O isimlerden biri de Tuğba Özay'dı...

Tuğba Özay Manavgat'taki yangın yüzünden kısmi felç geçirdi!
Editör: Kartal Madran
29 Temmuz 2021 - 22:06
 Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşayan eski manken Tuğba Özay’ın evinin etrafı da yangından zarar gördü. Evinin bahçesindeki telefon direği yanan, bir kedisi telef olan Özay yaşadıklarını gözyaşları içinde sosyal medya hesabından paylaştı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dün öğle saatlerinde başlayan ve farklı noktalarda devam eden yangını söndürme çalışmaları sürüyor. Havadan ve karadan müdahalenin sürdüğü yangında Bucakşıhlar Mahallesi’nde çiftlik evi bulunan Tuğba Özay da büyük korku yaşadı. 

tuğba özay

TUĞBA ÖZAY HASTANELİK OLDU

Özay’ın evinin etrafındaki alanlar yangında zarar gördü. Kıvılcımların sıçradığı Özay’ın evinde hasar meydana gelmezken bir telefon direği yandı. Hayvansever ve doğaseverliğiyle bilinen Özay’ın beslediği bir kedinin de kapı önünde telef oldu.

Dumandan ve gördüğü manzaradan etkilenen Tuğba Özay, hastaneye giderek serum tedavisi aldı.Özay yaşadıklarını sosyal medya hesabından gözyaşları içinde şu sözlerle anlattı:
Ben felç geçirdim arkadaşlar. Yandı, çiftliğimiz evlerimiz her şeyimiz yandı. Dünden beri yalvarıyorum destek istiyorum, her yer yandı."


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum