Armağan Çağlayan'ın isyanı sonrası korkunç gerçek ortaya çıktı

Youtube'da yaptığı Gör Beni isimli programıyla hem magazin hem de siyasetin ünlü simalarını konuşturan Armağan Çağlayan Twitter'dan bir görüntü paylaşarak isyan etti.

Armağan Çağlayan'ın isyanı sonrası korkunç gerçek ortaya çıktı
Editör: Kartal Madran
29 Mayıs 2021 - 11:52 - Güncelleme: 29 Mayıs 2021 - 12:05

Yıllar önce ekranlarda yayınlanan Popstar yarışmasında oturduğu juri koltuğunda dikkat çeken Armağan Çağlayan, Twitter'da paylaşılan bir fotoğrafa isyan etti.

 


Türkiye'nin kendi insanı eliyle çevresinin yavaş yavaş zehirlenip yok edilmesine karşı yaşanan duyarsızlığa isyan eden Çağlayan, bu tahribatın bumerang gibi dönüp dolaşıp her şeye eyvallah diyen halkın kendisine kesileceğine dikkat çekti.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: ÇEVRE İMDAT DİYOR!

Armağan Çağlayan, kişisel sosyal medya hesabı Twitter'dan, bir vatandaşın Erdek'ten paylaştığı deniz fotoğraflarını alıntılayarak, "Bu duruma önlem alınmazsa önce Ege sonra Akdeniz de teslim olacak kirliliğe. Çevre imdat diyor! Avaz avaz bağırıyor!" diye sitem etti.

"YERLİ TURİSTİN TATİL YAPTIĞI YERLER BİTİK"

Balıkesir'in Erdek ilçesinden bir vatandaş, üstünü beyaz-kahverengi bir tabakanın kapladığı denizin fotoğrafını paylaşarak, "Erdek'te denizin manzarası. Ne yazık ki!" diye yazdı. Uzun yıllar önce Balıkesir'in Ayvalık ilçesine yerleşen televizyoncu Armağan Çağlayan, söz konusu paylaşımı kendi hesabından, "Akdeniz "şimdilik" temiz, turist gelir nasılsa diye kimse ciddiye almıyor sanırım" notuyla paylaştı. Çağlayan, "Peki yerli turistin, orta sınıfın tatil yaptığı yerler? Bu duruma önlem alınmazsa önce Ege sonra Akdeniz de teslim olacak kirliliğe. Çevre imdat diyor! Avaz avaz bağırıyor!" dedi.

İşte Çağlayan'ın paylaşımı ve söz konusu Erdek denizinin fotoğrafları:

 


 

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum