Dilan Çiçek Deniz'e dondurmayla gelen büyük piyango dudak uçuklattı!

Çukur dizisinde oynadığı Sena Koçovalı rolüyle geniş bir kitleye adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, oynadığı bir reklam filminden büyük bir piyangoya kondu!

Dilan Çiçek Deniz'e dondurmayla gelen büyük piyango dudak uçuklattı!
Editör: Kartal Madran
02 Haziran 2021 - 18:38
Son olarak ekranda iş yapamayan Alev Alev dizisinin bitmesiyle başka projelere odaklanan Dilan Çiçek Deniz, bir dondurma reklamında oynadı paraya para demedi!

dilan çiçek deniz magnum dondurma reklamı

Çukur'da yükselişe geçen kariyerini ciddi bir kazanca tahvil etmeyei beceren Sivaslı Dilan Çiçek Deniz, son dönemin aranan yüzlerinden biri olmayı başardı.
 
Sena Koçovalı olarak izleyicinin aklında kalan Dilan Çiçek Deniz, son anlaşmasıyla dikkat çekti.

LA CASA de PAPEL İLE İŞBİRLİĞİ YAPTI

Güzel oyuncu, dünyaca ünlü İspanya dizisi 'La Casa de Papel' ile iş birliği yapılan reklam filminde dondurma dolu bir kasaya ulaşmaya çalışıyor.

Dilan Çiçek Deniz, "Böylesine önemli bir iş birliğinin bir parçası olmaktan, son derece keyifli bir çekim süreci sonunda çıkan, bu haz ve macera dolu reklam kampanyasında yer almaktan çok mutluyum" dedi.

dilan çiçek deniz la casa de papel magnum

Son olarak 'Alev Alev' dizisinde başrolde yer alan 26 yaşındaki oyuncu, rol aldığı reklam filminden 500 bin TL ücret aldı.

İki yıl önce de bir kozmetik ve bir banka reklamında rol alan Dilan Çiçek Deniz'in, bu anlaşmalar karşılığında toplam 550 bin TL gelir elde ettiği iddia edilmişti

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum