Fatih Altaylı: Canan Kaftancıoğlu herkesi bir güzel benzetmiş

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu yazdı.

Fatih Altaylı: Canan Kaftancıoğlu herkesi bir güzel benzetmiş
24 Şubat 2021 - 21:15 - Güncelleme: 26 Şubat 2021 - 21:21

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu yazdı. 

"Bana da Gülfem Saydam Sanver ve Faruk Acar anlattılar" ifadelerini kullanan Altaylı, "AK Partili Faruk Acar da, CHP’ye daha yakın duran Gülfem Saydam Sanver de “Canan hanım çok iyiydi” diyorlar.Anlaşılan Canan Kaftancıoğlu, iktidarı en fazla rahatsız eden CHP’li olmaya devam edecek.İktidar da onun üzerine gitmeye" dedi.


Altaylı yazısını şöyle sürdürdü: 

ZOR DURUMA DÜŞÜRÜLMEK İSTENMİŞ

"Zaten ortamın acemisi olan Faruk Çelik sessiz kalırken, zor duruma düşürülmek için söz hakkı verilen Kaftancıoğlu, AK Partili bu ortamda son derece kibar bir üslupla herkesi bir güzel benzetmiş. Geçen akşam ilginç bir olay olmuş. Bana da Gülfem Saydam Sanver ve Faruk Acar anlattılar.

AK Partili moderatörlerin açtığı ve eski Bakan Faruk Çelik’in katıldığı bir Clubhouse oturumuna birdenbire CHP İstanbul İl  Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu da dinleyici olarak dahil olmuş.

Canan Kaftancıoğlu’nu AK Parti ağırlıklı bir Clubhouse odasında gören moderatörler heyecanlanmışlar ve hemen kendisine söz hakkı vermişler. Birdenbire Faruk Çelik’in konuk olduğu ortam Canan Kaftancıoğlu’nun konuk olduğu bir ortama dönüşmüş.


Zaten ortamın acemisi olan Faruk Çelik sessiz kalırken, zor duruma düşürülmek için söz hakkı verilen Kaftancıoğlu, AK Partili bu ortamda son derece kibar bir üslupla herkesi bir güzel benzetmiş."

"İKTİDARI EN FAZLA RAHATSIZ EDEN CHP'Lİ"

Örgütündeki tüm olaylara, tüm konulara, tüm eylemlere son derece vakıf ve hakim olması ile Kaftancıoğlu'nun öne çıktığını aktaran Altaylı, "Söyleyeceği her şeyi söyledikten sonra da “Bun buraya Sayın Faruk Çelik’i dinlemeye gelmiştim. Kendisini dinlemek istiyorum” diyerek çekilmiş. AK Partili Faruk Acar da, CHP’ye daha yakın duran Gülfem Saydam Sanver de “Canan hanım çok iyiydi” diyorlar" diyerek yazısını sürdürdü. 


Olayla ilgili Altaylı, "Anlaşılan Canan Kaftancıoğlu, iktidarı en fazla rahatsız eden CHP’li olmaya devam edecek. İktidar da onun üzerine gitmeye." diyerek yazısını noktaladı. FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum