İkranur'un ölüm nedeni belli oldu! Kıyafetindeki detay cinayeti işaret ediyor

Giresun'da 5 gün önce kaybolan İkranur'un dün cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulundu. İkranur'un otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Ancak küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin düşük olması, üzerindeki kıyafetlerinde de sürüklenme izlerinin olmaması cinayet şüphesi uyandırıyor.

İkranur'un ölüm nedeni belli oldu! Kıyafetindeki detay cinayeti işaret ediyor
01 Temmuz 2020 - 10:45 - Güncelleme: 22 Şubat 2021 - 20:34

Giresun'un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan İkranur Tirsi'nin (7) ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme izlerinin olmaması minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi uyandırıyor.

KIYAFETLERİNDE SÜRÜKLENME İZİ YOK

İlçenin İcilli köyünde 5 gün önce sığır otlatmakta olan amcasının yanına gitmek için arkadaşlarından ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan İkranur Tirsi'nin (7) cansız bedenine dün saat 14.00 sıralarında evinden 7 km uzaklıkta Adaköy Deresi kenarında bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemede küçük kızın üzerindeki elbiselerde hiçbir yıpranma ve yırtık tespit edilemezken, kulağındaki küpe ve ayakkabılarının dahi üzerinde olduğu belirlendi.

BOĞULARAK ÖLDÜĞÜ BELİRLENDİ

İkra Nur Tirsi'nin cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, yapılan ilk otopsisinde minik kızın ölümünde travmatik hiçbir bulguya rastlanılamazken, ciğerlerinde su dolması sonucu yani boğularak öldüğü belirlendi.

BİRİLERİ TARAFINDAN BOĞULMUŞ OLABİLİR

Güvenlik güçleri, Tirsi'nin cesedinin çürümeye evrilmesinden dolayı kaybolduğu günden itibaren öldüğü, küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme izlerinin olmaması nedeniyle minik kızın derede birileri tarafından boğulduğu şüphesi üzerinde duruyor.

İkra Nur Tirsi'nin bugün İcilli köyündeki aile mezarlığında öğleden sonra toprağa verileceği öğrenildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum