İSKİ su kesintisi yapacağı ilçe ve mahalleleri açıkladı! 13 saat su akmayacak

İSKİ, İstanbul Anadolu Yakasına su pompalaması yapan Ömerli Barajı'ndaki isale hatlarının yenilenmesi için başlattığı çalışma nedeniyle 13 ilçede su kesintisi yapacak. İşte detaylar...

İSKİ su kesintisi yapacağı ilçe ve mahalleleri açıkladı! 13 saat su akmayacak
Editör: Kartal Madran
01 Haziran 2021 - 10:28 - Güncelleme: 01 Haziran 2021 - 10:37
İSKİ İstanbul'da hangi tarihlerde hangi ilçelerde ne kadar süreyle su kesintisi yapılacağını resmi web sayfasından duyurdu.
İSKİ'nin verdiği su kesintisi bilgilerine göre İstanbul Anadolu Yakası'nda su verilemeyecek ilçe ve mahalleler şu şekilde sıralandı:

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda Sultanbeyli, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Adalar, Ümraniye ilçeleri ile Sancaktepe ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde bugün 09.00 ile 22.00 saatleri arasında su kesintisi olacak.


İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Anadolu Yakası'nda birçok ilçede 13 saat su kesintisi yapılacağını duyurdu.

ÖMERLİ BARAJI'NDA ÇALIŞMA VAR DENİLDİ

İSKİ'den yapılan açıklamada, "Ömerli İçme Suyu Arıtma Tesisleri'nde yeni inşa edilen depoların devreye alınması maksadıyla; 1 Haziran 2021 Salı günü 09.00 ile 22.00 saatleri arasında 13 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir" denildi.

Açıklamada su alamayacak yerler şu şekilde belirtildi:

-Sultanbeyli, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Adalar ve Ümraniye ilçeleri.

-Sancaktepe ve Üsküdar'da Ferah, K.Çamlıca, Kısıklı, Kirazlıtepe, Burhaniye, Mehmet Akif Ersoy, Yavuztürk, Küplüce, Kuleli, Bahçelievler, Güzeltepe, Kandilli, Abdurrahmangazi, Osmangazi, Veysel Karani, Akpınar, Fatih ve Eyüp Sultan mahalleleri.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum