Logan Paul efsane boksörün yumrukları karşısında 'Bana mısın' demedi

Ünlü Youtuber Logan Paul, profesyonel kariyerinde 50 kez boks maçını kazanırken hiç kaybetmeyen efsane Floyd Mayweather'in yumruklarına direnmeyi başardı.

Logan Paul efsane boksörün yumrukları karşısında 'Bana mısın' demedi
Editör: Kartal Madran
07 Haziran 2021 - 09:24 - Güncelleme: 07 Haziran 2021 - 10:02
Herkesin günlerdir merakla beklediği maçın sonucu belli oldu. Youtuber Logan Paul,
profesyonel boksçu ve ringde yenilmek nedir bilmeyen Floyd Mayweather ile karşı karıya geldi. 

LOGAN PAUL Floyd Mayweather


Bahisler Logan Paul'un 3 raunt bile dayanamayacağı yönünde oynanmışken Paul, kendisinden beklenmeyene bir şekilde Floyd Mayweather karşısında 8 raunt boyunca ayakta kalarak büyük bir iş başardı.

HARD ROCK STADYUMU'NDAKİ DEV MÜCADELE TARİHE GEÇTİ


Florida'da boks tarihinin en başarılı isimlerinden Floyd Mayweather, emekliliği bırakıp Youtuber Logan Paul ile karşı karşıya geldiği karşılaşmada rakibini deviremedi.
Florida'da bulunan Hard Rock Stadium'da gerçekleştirilen karşılaşmada Paul 8 raunt boyunca ayakta kalmayı başardı. Geçen ay ESPN'e konuşan Paul'un antrenörü Milton Lacroix, "Onun için başarı bütün yol boyunca ayakta kalmak olur" demişti.

Karşılaşmadan sonra Mayweather, Paul için, "Benim düşündüğümden daha iyiydi. Beni şaşırttı. İyi iş. İyi iş küçük adam" dedi. 

MAÇTA RESMEN KAZANAN OLMADI

Karşılaşma 8 tane 3 dakikalık raunttan oluştu ve saha kenarında yargıçlar bulunmadı. Florida Eyaleti Boks Komisyon ikili arasındaki siklet ve tecrübe farkı nedeniyle karşılaşmayı onaylamamıştı ancak yine de hakem Samuel Burgos'u gönderdi.


Floyd Mayweather logan paul

Karşılaşmada bu nedenlerle "puanlama" yapılmadı ve 8 rauntun sonunda iki isimden biri nakavt olmadığı için karşılaşmanın resmi bir kazananı olmadı. Uzmanların tümü karşılaşmanın kazananının Mayweather olduğu yönünde görüş sundu.

Ayrıca karşılaşma, ikilinin resmi boks kariyer rekorlarına da eklenmedi. 


Mayweather profesyonel kariyerinde 50 kez kazanırken hiç kaybetmedi. Paul ise bir başka Youtuber olan KSI ile yaptığı amatör karşılaşmada berabere kalıp profesyonel karşılaşmada yenildi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum