Serenay Sarıkaya'dan Ozan Güven'e "Sessiz kaldı" eleştirisine cevap! Platonik aşk mı var?

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u ağır bir şekilde darp etmesi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisinin bu olaya nasıl tepki koyacağını merak ettirdi. Günlerdir konuyla ilgili bir açıklama yapmayan ikiliden Serenay Sarıkaya'dan ilk tepki geldi: Neden beni ilgilendirmeyen ana kahramanı ben oluyorum? Ayrıca Uçankuş.com sitesi Ozan Güven'in Serenay Sarıkaya'ya platonik olarak aşık olduğunu iddia etti.

Serenay Sarıkaya'dan Ozan Güven'e "Sessiz kaldı" eleştirisine cevap! Platonik aşk mı var?
13 Temmuz 2020 - 15:47 - Güncelleme: 17 Temmuz 2020 - 18:12

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u ağır bir şekilde darp etmesi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisinin bu olaya nasıl tepki koyacağını merak ettirdi. Günlerdir konuyla ilgili bir açıklama yapmayan ikiliden Serenay Sarıkaya'dan ilk tepki geldi: Neden beni ilgilendirmeyen ana kahramanı ben oluyorum? Ayrıca Uçankuş.com sitesi Ozan Güven'in Serenay Sarıkaya'ya platonik olarak aşık olduğunu iddia etti.Oyuncu Serenay Sarıkaya, Ozan Güven'in darp ettiği Deniz Bulutsuz için "Sessiz kaldı" eleştirilerine, "Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım. Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki" diyerek tepki gösterdi.

Oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, Ozan Güven'in darp ettiği Deniz Bulutsuz olayına sessiz kaldığı eleştirilerine isyan etti.

OZAN GÜVEN SERENAY SARIKAYA

"SINIRI AŞALI ÇOK OLDU"

"Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım. Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki" diyen Sarıkaya, "Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. Bu mesleği seçmenin bedellerinden, olacak o kadar ünlüsün. İsminin olduğu her şey çok okunuyor, dikkat çekiyor. 'Sesimizi çıkarmayalım büyümesin' deniyor. Kabul etmiyorum. Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak... Ben her iftiraya ‘yok öyle değil’ diyemem ki. Bu ne kadar yorucu" ifadelerini kullandı.

SERENAY SARIKAYA OZAN GÜVEN Fİ

"BENİM DE DUYGULARIM VAR BEN DE İNSANIM"

Sarıkaya, şöyle devam etti.

"Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık. Ben bunların hiçbiri değilim ki... Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğini sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda.

ozan güven serenay sarıkaya öpüşme

"BUNUN AHLAKLI BİR YOLU YOK MU"

"Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında durduğum belli.
"Buna rağmen, seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık?. Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!"

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum