Survivor 2020'de final biletini kapan ilk isim belli oldu! İşte elenerek veda eden yarışmacı

Survivor 2020’de kim elendi, yarı finale kimler kaldı? sorusu cevabını buldu. Aylardır devam Survivor maratonunda sona gelindi. Yarışmanın bu akşam yayınlanacak bölümünde adaya bir isim daha veda edecek. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler konseptinde ekrana geldi.

Survivor 2020'de final biletini kapan ilk isim belli oldu! İşte elenerek veda eden yarışmacı
13 Temmuz 2020 - 15:27 - Güncelleme: 17 Temmuz 2020 - 18:12

Survivor 2020’de kim elendi, yarı finale kimler kaldı? sorusu cevabını buldu. Aylardır devam Survivor maratonunda sona gelindi.

berkan karabulut survivor

Yarışmanın bu akşam yayınlanacak bölümünde adaya bir isim daha veda edecek.  TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler konseptinde ekrana geldi.

CEMAL CAN FİNAL BİLETİNİ KAPAN İLK İSİM OLDU

'Ünlüler' ve 'Gönüllüler' olmak üzere toplam 22 yarışmacının şampiyonluk mücadelesine ev sahipliği yapan Survivor'da sona gelindi. Survivor'da büyük final öncesinde Dominik Cumhuriyeti'nden yapılan canlı yayında SMS oylaması sonrasında bir isim daha adaya veda etti ve yarı finale kalan yarışmacılar belli oldu.
 
Dokunulmazlığı kazanan ve ilk yarı finalist olan Cemal Can İstanbul biletini kapan ilk isim oldu.

survivor 2020 final eleme
 
Survivor’da yarın yapılacak büyük finalin ilk ayağı öncesinde  4 yarışmacıdan bir isim daha adaya veda etti. Cemal Can’ın dokunulmazlık finalinde galibiyete ulaşması nedeniyle eleme potasında olmaması üzerine, eleme Berkan Karabulut, Barış Murat Yağcı, Yasin Obuz arasında yapıldı. Yarıştan elenen Berkan Karabulut oldu. 

Survivor 2020’nin 134. bölümünde elenen yarışmacılar Yüzleşme Konseyi’nde yarışmacılara sorular yöneltti. Yüzleşme Konseyi’nde Evrim Keklik ile Berkan Karabulut arasında geçen ‘Naylon Kumaş’ gerilimi yaşandı.

İkili arasında diyalog şöyle gelişti: 

Evrim: ” Berkan benim arkamdan naylon kumaş demiş. Naylon kumaş ne demek. Muhakkak sevgi dolu iyi bir ailede büyümüştür ama önce bir buna cevap ver sonra ailenin de cevap vereceği konular olacak merak etme”

survivor 2020 berkan evrim

Berkan: ” Benim söylemim senin karakterin ile ilgili değil o anki durum ile ilgiliydi sen yanlış anlamışsın. Aile konusuna girdin çok güzel bir ailede büyüdüm istersen seni davet ederiz gelirsin boşnak böreğimizi yersin”

Acun Ilıcalı, İstanbul'daki finale gitmeye hak kazanan 3 ismi canlı yayında açıkladı.

Berkan Karabulut'un elenmesiyle yarışta Barış Murat Yağcı, Yasin Obuz, Cemal Can kaldı.

BERKAN: KİMSENİN HAKKINI YEMEDİM

Eleme kararı sonrası Berkan Karabulut, "Survivor'a birçok emeğin doğrultusunda bu sene gelmek nasip oldu" diyerek, şunları söyledi:

"Buraya gelirken ailemden koptum ama burada çok güzel bir aile edindim. Sadece yarışmacı arkadaşlarım değil, ekiple de. Birebir bunu yaşadım çok mutluyum. Çok heyecanlıyım. Kimse üzülmesin benim için. Buraya geldiğimden beri mertçe mücadele etmeye çalıştım. Kimsenin hakkını yemedim. En büyük önceliğim ailemi mutlu etmekti. Ailem sakın üzülmesin. Ömrümün sonuna kadar unutamayacağım hatıralar benimle beraber. Survivor benim sınırlarımı zorlayan bir yer oldu. Bulunduğum takım için mücadele ettim. Takım arkadaşlarım pırlanta. Allah üçünün de yolunu açık etsin. Şimdi son bir şey kaldı, aileme gideceğim. Onlara sarılacağım. Meşalem sönene kadar değil, son nefesime kadar aileme bağlı bir şekilde yürüyebilirim. Herkese çok teşekkür ederim." 

SON KALAN İSİM BU AKŞAM ELENECEK

Bu akşam yayınlanacak yarı finalde üç yarışmacıdan bir isim daha elenecek ve ardından salı akşamı büyük finalde şampiyon belli olacak.

survivor tv8 eleme

SURVIVOR 2020 FİNALİ GALATAPORT İSTANBUL'DA

Survivor’da yarı final oyunu ardından Acun Ilıcalı, yarışmacılara ilk sürprizini açıkladı. Acun, Survivor yarışmasının finalinin Galataport İstanbul'da yapılacağını duyurdu.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum